HAKKIMIZDA

1997 yılından beri bilişim ve elektronik sektöründe faaliyet gösteren üç firmanın birleşiminden doğan İRİS GÜVENLİK SİSTEMLERİ İTH.İHR.SAN.LTD.ŞTİ. kısa süre içerisinde güvenlik sektöründe yaptığı projelerle kendini sektörde göstermiştir.Hem kurumsal hem de özel sektör müşterilerin cctv analog güvenlik kamerası,ip kamera sistemleri,hırsız alarm sistemleri ve ortam denetleme sistemlerinin çözümlerinde müşteri odaklı çalışması yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeyle ekonomik aynı zamanda da çözümsel sistemler oluşturulmasını sağlamıştır.

    Ayrıca uzak doğu ülkelerinden yapmış olduğu ithalat ürünlerinde HYICRO markası ile tüm Türkiye genelinde bayii ağı oluşturmuş,HYICRO bayileri ile geniş bir pazara sahip duruma gelmiştir.700tvl ve üzerinde olan kamera ürün grubunda ilk hedefi müşteri memnuniyeti olarak benimsemiş,kaliteden ödün vermeden en uygun üst segment ürünleriyle bayilerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

    Yapılan özel site güvenlik sistemleri,görüntüleme sistem projelerinde tüm ege bölgesine hizmet vermekte olan firmamız,alt yapı ekipmanları olsun,gelişmiş kurulum ekipmanları olsun tüm ekibiyle proje işlerinde isteklere özel çözümleri en uygun maliyetlerle sunmuştur.

 

MİSYONUMUZ

 

"İnsanların Güvenini Kaybetmektense, Para Kaybetmeyi Tercih Ederim" ROBERT BOSCH'un felsefesini şirketimize amaç edinerek ekibimizin her ne olursa olsun müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasını aynı zaman da kaliteden ödün vermeyerek yaptığımız işlerin kalıcı olmasını sağlamak..

 

ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR

 

   Bilindiği üzere günümüzde dünyada ki markalar eş zamanlı olarak modeller ülkemizde bulunmaktadır.Global markalar olan LG,BOSCH,SAMSUNG,HONEYWELL gibi markaların yanı sıra Cenova,Avenir,Rekvision,Neutron gibi markalarında proje çözümlerine göre ürünlerini kullanmaktayız.Ayrıca İris Güvenlik bünyesinde bulunan HYICRO markasını da bir çok proje de çözüm odaklı kullanmaktayız.

 

Tasarım TOYON BİLİŞİM Ltd.Şti. © 2014

Tüm hakları saklıdır © 2008 İRİS GÜVENLİK SİST.İTH.İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.